سلام رفقا، امیدوارم که حالتون خوب باشه.
همین الآن که دارم این متن رو براتون مینویسم ساعت 23:53 روز پنجشنبه 23 اردیبهشت هستش. تو این لحظه هم خوشحالم هم استرس دارم. خوشحال از این جهت که سایتم رو راه انداختم و مضطرب از این جهت که همین الآن بازی یونایتد-لیورپول داره برگزار میشه و فردا دربی پایتخت هستش. لیورپول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید بازی امشب رو ببره و پرسپولیس تو کورس قهرمانی باید از سد استقلال بگذره. بگذریم، خلاصه اینکه خیلی استرس دارم.

چیشد که تصمیم گرفتم وب‌سایتم رو راه بندام؟
خب من علاقه زیادی به نوشتن دارم و قبل‌تر تو وبلاگ و اینستاگرام و نشریه‌ها و جاهای مختلف می‌نوشتم. تو طول چهار پنج سال دانشگاه هم به مبحث دیجیتال مارکتنیگ علاقه خوبی پیدا کرده بودم. بعد از تموم شدن دوره لیسانسم تو دوره بازاریابی دیجیتال آقای عادل طالبی شرکت کردم. اونجا آقای طالبی تاکید داشت که یه دیجیتال مارکتر خوب کسی هستش که تو مرحله اول خودش رو به خوبی معرفی بکنه و اصطلاحا Personal Branding خوبی داشته باشه. همه این اتفاقات باعث شد که این وب‌سایت رو راه بندازم. تو بخش وبلاگ سایت زیاد خواهم نوشت. از همه علاقه‌مندی‌ها و وقایع جالبی که برام افتاده تعریف خواهم کرد.

اتفاق عجیبی که این وسط میفته چیه؟
اول اینکه مکتوب شدن این وقایع خیلی جذابه، دوم اینکه چندین سال بعد یحتمل بشینم و همه این متن قدیمی‌ها رو با بچه‌هام بخونم و کلی حس عجیب به این روزا پیدا بکنم!